شرکت HSO آلمان

شرکت HSO آلمان
با مدیریت Mr. Lukas Max Henningsen ، یکی از تولید کنندگان قدیمی در زمینه تولید افزودنی های شیمیایی آبکاری می باشد که نزدیک 80 سال قدمت دارد و شرکتی پیشرو در زمین ارائه محصولات شیمیایی ابکاری، مخصوصا آبکاری پلاستیک می باشد.
شرکت HSO آلمان با نام کامل HERBERT SCHMIDT OBERFLACHENTECHNIK، شرکتی خصوصی به سرپرستی چهار نسل متوالی تا به امروز بوده است. این شرکت با پنج سایت تولید در کشورهای آلمان، آمریکای شمالی، چین، برزیل و هند دارای 30 نمایندگی منطقه ای من جمله شرکت نیکل گستر در ایران می باشد. شرکت HSO با ظرفیت تولید 9000 تن در سال و بیش از 300 محصول، و دارا بودن حق انحصاری مدیریت و فعالیت در صنعت خودروسازی و ارتباط نزدیک با تولیدکنندگان مطرح این صنعت بعنوان یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه شیمی سطح در دنیا می باشد.
محصولات این شرکت شامل افزودنی های انواع پروسه های آبکاری عمومی (GMF) من جمله مس، نیکل، کرم و فرآیندهای آماده سازی سطح؛ فرآیندهای CRC من جمله گالوانیزه، گالوانیزه آلیاژی و پسیواسیون ها؛ فرآیندهای نیکل شیمیایی (الکترولس) با درصدهای متفاوت فسفر و با ذراتی چون الماس و تفلون؛ فرآیندهای آماده سازی پلاستیک (POP)؛ پروسه های آلومینیوم (BEFELD) من جمله فرآیندهای آماده سازی سطح آلومینیوم و آندایز می باشد. شرکت HSO با بیش از 75 سال سابقه تولید مواد شیمیایی آبکاری و حضور بیش از 500 نفر کارشناس، یکی از قوی ترین شرکت ها در زمینه تولید محصولاتی مطابق با نیاز مشتریان و رفع اشکالات فنی آنان می باشد.
 شرکت نیکل گستر مفتخر است به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت HSO آلمان در ایران با وارادات افزودنی های انواع پروسه های آبکاری و دانش فنی مهندسی در خدمت مشتریان محترم باشد.