شرکت فاربر - اشمیت

شرکت فاربر - اشمیت
با مدیریت Mr. Felix Albert Schmid به صورت مستقل از مجموعه WET در سال 1994 تاسیس شد.
75 درصد از فعالیت این شرکت مربوط به فروش مواد شیمیایی و حدود 20 درصد مربوط به سیستم های تصفیه آب و پساب می باشد با تولید سالانه 4 تن مواد تصفیه پساب و بیش از 150 نوع محصول و دو انبار در سوئیس و آلمان.
شرکت Farber & Schmid سوئیس - تامین کننده مواد شیمیایی تصفیه آب و پساب در مجموعه شرکت های WET می باشد. و نقطه قوت شرکت اینست که بیش از 300 تن مواد آماده دارد تا اسرع وقت به مشتریان ارائه دهد.
 فاربر - اشمیت در زمینه تولید مواد شیمیایی جهت صنعت آبکاری، تصفیه پساب، محلول های محیطی، چربی گیر برای صنایع مختلف و همچنین طراحی و راه اندازی تجهیزات خطوط آبکاری و پساب آبکاری و مهندسی و مشاوره آزمایشگاهی فعالیت دارد. پیشرفتی که در سالهای اولیه تاسیس داشت سبب شد، در سال 1996 بطور ویژه در تولید مواد شیمیایی اختصاصی و مهندسی متمرکز شود.
شرکت نیکل گستر افتخار دارد تا با دریافت نمایندگی رسمی از شرکت Farber & Shmid سوئیس، در زمینه تامین مواد شیمیایی جهت راه اندازی خطوط تصفیه پساب های شهری و صنعتی در کنار مشتریان عزیز باشد. این شرکت با داشتن تیمی متخصص و مجرب، مواد اولیه مرغوب را در اسرع وقت برای مشتریان فراهم می کند.